Kronika 2017 - A-klub

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Kronika
9.12.2017 Členovia nášho klubu sa zúčastnili slávnostného vianočného klubu na Prednej Hore, ktorý sa uskutočňuje každoročne a kde sa schádzajú abstinenti z celého Slovenska. V nádhernom prostredí Prednej Hory abstinenti majú možnosť stretnúť sa, oddýchnuť si v príjemnej, slávnostnej atmosfére a za účasti vedenia liečebne sa porozprávať a zhodnotiť uplynulý rok. Ďakujeme za privítanie a pohostenie OLÚp Predná Hora!   
30.7.2017 Návšteva klubu abstinentov Žilina. Krásny slnečný deň sme využili aby sme sa stretli s členmi A klubu Žilina. Spoznali sme sa bližšie, dozvedeli ako sa darí v abstinencii členom a poobede sme si oddýchli a načerpali nové sily v rámci Budatínskych hradných slávností. Ďakujeme za pohostenie a tešíme sa na vašu návštevu !
5.7.2017 Klubový výlet do Maďarska - termálne kúpalisko Demjén.
16.6.2017 Stretnutie so žiakmi ZŠ v Rimavskej Sobote na tému závislosti, ktoré zorganizovalo vedenie školy v spolupráci s A-klubom Rimavská Sobota pod vedením Ladislava Bredára a našim A-klubom Tornaľa. Zúčastnilo sa ho približne 50 žiakov 6. - 9. ročníka ZŠ. Beseda bola prijatá žiakmi veľmi pozitívne čo sa prejavilo aj ich aktívnym zapájaním sa do diskusie na danú temu. Ďakujeme učiteľskemu zboru za organizáciu ako i za naše pohostenie a tešíme sa na budúce stretnutie.
28.5.2017 Návšteva klubu SET Kežmarok. V malebnom prostredí mestečka pod Tatrami v Kežmarku sme sa stretli s členmi A klubu Kežmarok. Dozvedeli ako sa darí v abstinencii členom, spoznali sme sa bližšie a v rámci prechádzky mestom sme si oddýchli a načerpali nové sily. Ďakujeme za pohostenie a tešíme sa na vašu návštevu !
8.5.2017 Ďaľší krásne vydarený klubový deň. V príjemnom prostredí malebnej dedinky sme sa opäť stretli, členovia  klubu a aj noví záujemcovia. Opäť sme sa dozvedeli ako sa darí v abstinencii našim členom, príjemne sme si oddýchli a zároveň uvarili chutný guľáš. Ďakujeme za účasť a tešíme sa na nasledovné stretnutie !
23.4.2017 Nádherne vydarený klubový deň z duchovným nádychom ukončený príjemným spoločným obedom. V dnešný deň sa náš A-klub zúčastnil svätej omší v Poltári v rámci ktorej sme mali možnosť spoznať veľmi moderný a duchaplný prístup cirkvi k veriacim. Po omši sme si dopriali chutný obed a pohostenie v neďalekej kolibe v Ožďanoch. Celý deň sme uzavreli spoločnou fotkou a s príjemnými spomienkami sme sa rozlúčili.   
Dňa 10.12.2016 sme sa zúčastnili na slávnostnom Vianočnom klube na Prednej Hore. Opäť po roku sa stretli abstinenti z celého Slovenska, aby sa na chvíľku zastavili, poďakovali a oddýchli si v rodinnej atmosfére odborného liečebného ústavu na Prednej Hore. Po jednotlivých príhovoroch nás čakala hostina v podobe vianočnej kapustnice. Ďakujeme vedeniu liečebne na čele s p. MUDr. Martinove za príjemné chvíle a pohostinnosť. Tešíme sa na ďaľšie stretnutie v novom roku a želáme pokojné prežitie Vianočných sviatkov !   
Dňa 3.12.2016 sme sa zúčastnili Vianočnej kapustnice s priateľmi z klubu SPAS - Juraja Marianiho v nádhernom prostredí Muráňa. Zúčastnili sa ho klubisti z rôznych kútov Slovenska a v družnej debate sme strávili spolu veľmi príjemné chvíle za čo aj touto cestou ďakujeme organizátorom podujatia pod vedením Vierky Péliovej.
Dňa 28.10.2016 sa konalo XXII. Slávnostné stretnutie abstinujúcich v Rimavskej Sobote. Je to udalosť, je to sviatok, je to ročné stretnutie tých, ktorí si zvolili život bez alkoholu. Zíde sa veľká rodina. Zrodí sa výnimočný úsmev na tváre, milión otázok a odpoveď aj bez slov je známa. Nemáme rovnaké topánky, ale tlačia nás na rovnakom mieste. Fandíme sebe, fandíme všetkým - máme radosť, že sa nám darí.
1. 10. 2016 Návšteva klubového stretnutia SPAS v Muráni s posedením pri výdatnom obede s priateľmi. Všetkým ďakujeme.     
25. 9. 2016 Vedenie klubu sa zhostilo úlohy kuchára a pripravilo pre svojich členov chutnú kotlíkovú kapustnicu s údeninou.     
12. 6. 2016 Klubový deň v lone prírody v Rašiciach na ktorom sa zúčastnili aj naši noví členovia ako i rodinný príslušníci. Po doobedňajšej psychoedukácii sme boli pohostení veľmi chutným obedom (kotlíkový fazuľový guláš) a poobede sme prechádzkou v prírode dovŕšili náš júnový klubový deň. V závere sme prebrali všetky nastávajúce úkoly a stanovili harmonogram akcií na jún a júl. Už teraz sa všetci tešíme na júlový wellness víkend v maďarskej republike.      
8. 5. 2016 Klubový deň v lone prírody v Rašiciach aj s rodinnými príslušníkmi. Privítali sme medzi nami aj dvoch nových členov a celkovo 7 rodinných príslušníkov našich členov. Náš podpredseda Janko sa zhostil úlohy kuchára aj so svojim synom Norbertom a pripravili nám chutný kotlíkový guláš. V nádhernom prostredí obohatený o nové životné osudy ako i o novinky našich členov sme strávili príjemný klubový deň. Veríme, že na najbližšom takomto podujatí sa zúčastnia traja ďaľší noví ako i naši kmeňoví členovia, ktorí dnes nemohli byť prítomní. Tešíme sa !    
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky