Kronika 2021 - A-klub

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Kronika
20.11.2021 Ako každý mesiac aj teraz sa konal celoslovenský A-klub na Prednej Hore, kde sa zúčastnili aj členovia nášho klubu. Výmenou názorov jednotlivých účastníkov sme takpovediac "dobili baterky" a s pokojom v duši sme odchádzali z daného klubového sedenia. Tešíme sa na slávnostný Vianočný klub 11.12.2021
17.11.2021 Z dôvodu pandemickej situácie ako náhrada za klubový výlet do Vysokých Tatier sme zorganizovali klubový deň. Na podujatí bola prítomná aj štáb RTVS, ktorí pripravili obsiahlu reportáž na tému závislosti. Na záver sme si pochutili na pripravenej špecialite nášho šéfkuchára Erika, za čo mu patrí veľká vďaka.
10.10.2021 Členovia klubu sa znovu stretli v malebnom prostredí gemera, v rámci ktorého sa konal 7. výročný klub. 10.10.2015 sme oslávili 1. rok založenia klubu abstinentov na gemeri a to veľkolepým celovečerným galaprogramom. Veľká vďaka za účasť. Bližšie informácie z 1. výročia nájdete na https://www.youtube.com/watch?v=N6I6sJMLQnc
15.09.2021 Na pozvanie A-klub, po troch preložených termínoch kvôli pandémii sme sa konečne stretli s autorom knihy Démon chľast I, II Jánom Johnym Peťkom v prenádhernom prostredí rodinného sídla našej členky Taťky v Nedelišti. Priam neskutočný príbeh promovaného herca, prvého moderátora Fun rádia nám odprezentoval ako keby stál na doskách, ktoré znamenajú svet. Bolo to živé predstavenie lesku a biedy alkoholika, dnes už niekoľko rokov úspešného abstinenta. Ešte raz veľká vďaka.
4.07.2021 Na základe nášej dohody pri stretnutí v máji, zavítal medzi nás laický terapeut a zakľadateľ spoločnosti Mojsej clinic, Braňo Mojsej aj s priateľkou. Prezentovaním svojho životného príbehu týkajúceho sa jeho kariéry v závislosti, ako i obdobia v abstinencii nám predostrel ťažký životný príbeh skúšaný v dennej realite so všetkými svojimi neduhami a problémami, ktoré mu toto obdobie prinieslo. Bolo to pre všetkých členov veľmi emotívne, poučné a samozrejme motivujúce pre každého z nás.
12.06.2021 Na pozvanie A-klub fénix Handlová sme sa zúčastnili stretnutia abstinentov z celého Slovenska pod názvom "guľáš dobrých ľudí" kde sme tiež po vyše ročnej odmlke stretli našich priateľov a abstinentov z rôznych klubov ASKAS.
14.05.2021 Po vyše ročnej nútenej prestávke z dôvodu pandémie sme usporiadali 1. klubový deň v nádhernom prostredí malebnej obce Rašice. Po vypočutí jednotlivých príbehov kto ako prežil toto náročné obdobie sme dohodli spoločný plán činnosti na rok 2021. Profesionálny kuchár Lacko nám pripravil vynikajúci kotlíkový guľáš na ktorom sme si všetci pochutili. Po obede v družnej debate pri kávičke sme dohodli spoločné kroky do nastávajúceho obdobia.
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky