Pekelný rozvod - A-klub

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

 
 
Pekelný rozvod

Nehľadala som Ťa. Netúžila po tebe. Vedela som iba to, že tvoja prítomnosť je očarujúca. Jediným pohľadom dáš najavo voju moc. Dávaš to najlepšie, čo okolo teba potrebujú. Pripútal si sa ku mne. Tvoj prvý bozk bol úžasný, už som nebola na zemi. Naučila som sa lietať v tvojom náručí.

Krásny začiatok, láska na prvý pohľad. Bol si so mnou už každý deň a každý deň bez teba som nevedela ani dýchať, varovné slová som nepočula a ani nechcela počuť. Tak veľmi bolo s tebou fajn. Bol si mocný a príťažlivý súčasťou môjho života. Potrebovala som tvoju prítomnosť lebo som bola zaslepená láskou, bola som Tvojim OTROKOM.

Postupne som začala cítiť že to už nie je môj život. Nie som to ja, On ma vedel potešiť, On ma kolísal pred spaním. Bola som len loptičkou. Vtedy ma kopol kedy zachcel, vtedy ma objal keď som potrebovala. Dokonalý vzťah.

Také je šťastie? O tom som snívala? To sú tie krásne chvíle?

Práve s tebou, Mr. Alkohol?

Veď ja nevidím! Necítim seba! Ty dáš pokyn, Ty šlapeš na mňa keďže som to dovolila. Nemôžem byť taká slabá. Vyškrabať sa z tohto väzenia.

Hanba kričí! Hanba volá o pomoc. Ležím v mláke, močiari a dúfam že mi ruku niekto uvidí. Nechcem špinavo zomrieť. VON, VON! ŽIŤ, ŽIŤ! ako nechcené dieťa, ktoré prvý krát pocíti teplo cudzieho človeka.

Cítim to teplo. Teplo dôstojnosti a ľudskosti. Viem že ma sleduješ a stále si na blízku keď od hnevu skoro rozbijem tanier. Keď kopnem do betónu, aby ma niečo viacej bolelo, ako náš rozvod.
Bol si prítomný aj pri mojich úsmevoch, ktoré boli vykreslené z môjho šťastia, že som vonku. Nemám zablatené ani tenisky po daždi. Bežím bosá voľne bez teba! Zatúlaná lastovička s mokrými pierkami letí vedľa mňa a spieva ...

PRIDAJ SA ...
 
 

Márta
A-KLUB Tornaľa

stiahnuť text
Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/ng025600/_sub/aklub/res/x5engine.php on line 1543
Žiadne komentáre
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky